2019 12 19

Krachas Vitorijoje: košmarišką laikotarpį išgyvenanti „Baskonia“ nepasipriešino ir „Real“

Vitorijos „Baskonia“ (6-9) strategas Velimiras Perasovičius turėtų imti nerimauti dėl savo posto baskų klube. Jo vadovaujama komanda namuose 55:77 (13:15, 16:30, 15:12, 11:20) nusileido Madrido „Real“ (12-3) ir jau ketvirtame iš paskutinių penkių mačų patyrė pralaimėjimų didesniu nei 20 taškų skirtumu.
Facundo Campazzo
Facundo Campazzo / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Itin prastą laikotarpį išgyvenanti „Baskonia“ kiek anksčiau triuškinančiais skirtumais buvo nugalėta ir Atėnų „Panathinaikos“ (68:100), Stambulo „Anadolu Efes“ (77:102) bei „Valencia“ (77:105) klubų.

Savo ruožtu „Real“ tęsia pergalingą savo seriją – „karaliai“ laimėjo jau dešimtą kartą iš eilės ir yra „karščiausia“ Eurolygos komanda. Su 12 pergalių Pablo Laso kariai turnyre rikiuojasi antri ir atsilieka tik nuo „Anadolu Efes“.

15-ojo turo mače Vitorijoje „Real“ į priekį šovė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 30:16 bei į rūbinę per ilgąją pertrauką „išsinešė“ 16 taškų pranašumą – 45:29.

Situacija pernelyg nesikeitė ir po ilgosios pertraukos – „Baskonia“ nė karto nebuvo sumažinusi skirtumo iki vienženklio, o šeimininkų sirgaliai iš arenos skirstytis ėmė iki mačo pabaigos dar likus kelioms minutėms.

Rungtynėms einant į pabaigą „Fernando Buesa“ arenoje pasigirdo ir švilpimas Vitorijos klubo adresu.

„Baskonia“: Shavonas Shieldsas 14 (5/6 dvit., 1/6 trit.), Tornikė Šengelija 10 (2/7 metimai, 6/10 baud.), Youssoupha Fallas 8 (9 atk. kam.).

„Real“: Jordanas Mickey 15 (8 atk. kam.), Rudy Fernandezas 12, Fabienas Causeuras 9, Nicolas Laprovittola (6 rez. perd.) ir Gabrielis Deckas po 8.