2017 12 19

Kruviname mače – L.Dončičiaus išvarymas ir pratęstas „Valencia“ ekipos krachas

Luka Dončičius suaugo. Nors dauguma krepšinio gerbėjų jį įsivaizduoja kaip paprastą ir kuklų vaikiną, šįkart 18-metis pademonstravo charakterį ir buvo išvytas į rūbinę. Tačiau tai nesutrukdė Madrido „Real“ (7-6) nugalėti „Valencia“ (3-10) ekipos 91:72 (24:18, 19:23, 21:17, 27:14).
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Scanpix“/AP nuotr.

Jau ketvirtadienį su „Valencia“ pečius surems ir trijų pergalių seriją turintis Kauno „Žalgiris“. Būsimi varžovai patyrė jau 9-ąją nesėkmę iš eilės.

Luka Dončičius antrojo kėlinio pradžioje po prasiveržimo alkūne prakirto nosį T.Pleissui ir buvo nubaustas nesportine pražanga.

Kiek vėliau slovėnas nebuvo patenkintas teisėjų sprendimu, apsižodžiavo su varžovu ir gavo techninę pražangą.

Iš pradžių jis patraukė link rūbinės, tačiau dar sugrįžo ant parketo ir kažką pasakė vienam iš teisėjų.

Jonas Mačiulis per 9 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį.

„Real“: F.Campazzo 14 (8 rez. perd., 5kl.), J.Carrollas, W.Tavaresas ir T.Thompkinsas (11 atk. kam.) po 12.

„Valencia“: B.Dubljevičius 18 (5 per. kam.), E.Greenas 13, F.San Emeterio 11, R.Martinezas 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant