2023 12 09

L.Banchi stebuklai tęsiasi – „Virtus“ puolimas susitvarkė ir su „Maccabi“

Su Latvijos krepšinio rinktine pasaulio čempionate patriukšmavęs italų strategas Luca Banchi puikius rezultatus tęsia ir stojęs prie Bolonijos „Virtus“ (9-4) vairo.
Luca Banchi
Luca Banchi / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Į pirmąjį Eurolygos trejetą pakilęs Italijos klubas, prieš pat sezono pradžią atleidęs Sergio Scariolo, penktadienio vakarą namie 100:90 (28:29, 21:20, 29:23, 22:18) susitvarkė ir su Tel Avivo „Maccabi“ (7-6).

Tai buvo jau 7-oji „Virtus“ pergalė namuose. Vienintelę nesėkmę šeimininkams čia pačiose pirmose sezono rungtynėse išrašė Kauno „Žalgiris“, tuomet nugalėjęs 82:79.

Dviženklę persvarą kovoje su „Maccabi“ šeimininkai pirmą sykį susikrovė trečiojo kėlinio viduryje (71:61).

„Maccabi“ priartėjo iki vieno taiklaus metimo likus žaisti 4 minutes (86:83), bet „Virtus“ klubas atsilaikė, įmesdamas dar ir 100 taškų.

„Virtus“: Tornikė Šengelija 27 (8 atk. kam.), Marco Belinelli 22 (4/8 trit.), Danielis Hackettas 12 (8 rez. perd.), Jaleenas Smithas 10, Bryantas Dunstonas 9.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 26 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Wade‘as Baldwinas 20, Bonzie Colsonas 10, Romanas Sorkinas 8, Joshas Nebo 7 (9 atk. kam.).