Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 20

L.Browno vedamas „Maccabi“ susitvarkė su prancūzais

Dar vieną pergalę Eurolygoje pasiekė Tel Avivo „Maccabi“ (3-1) ekipa, kuri savoje arenoje 88:69 (15:21, 27:20, 26:11, 20:17) ketvirtadienį nugalėjo Vilerbano ASVEL (1-3).
Lorenzo Brownas
Lorenzo Brownas / Imago / Scanpix nuotr.

Svečiai iš Prancūzijos solidžiai startavo ir laimėjo pirmą kėlinį 21:15, tačiau po to iniciatyva jau pradėjo krypti šeimininkų pusėn.

Lemiama tapo „Maccabi“ atkarpa trečiajame kėlinyje, kai šeimininkai truktelėjo 14:2 ir susikrovė saugų dviženklį pranašumą.

Po šio smūgio ASVEL jau neatsigavo ir netrukus skirtumas išaugo iki 20 taškų (72:52).

Nugalėtojus į priekį vedė šviežiai iškeptas Europos čempionas Lorenzo Brownas. Jis pelnė 17 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Bonzie Colsonas nugalėtojams pridėjo 13 taškų, Joshas Nebo ir Wade‘as Baldwinas – po 12, Romanas Sorkinas ir Alexas Poythressas – po 8.

ASVEL Nando De Colo įmetė 15 taškų, Youssoupha Fallas (11 atk. kam.) ir Retinas Obasohanas – po 11, Joffrey Lauvergne‘as – 8.