Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 28

L.Vildoza ir „Crvena zvezda“ paliko bavarus tūnoti Eurolygos dugne

Eurolygoje penktadienio vakarą susidūrė dvi iki tol nelaimėjusios komandos. Pirmąją pergalę šiame sezone pasiekė namuose žaidusi Belgrado „Crvena zvezda“ (1-4), 78:72 (28:17, 16:26, 21:14, 13:15) įveikusi Miuncheno „Bayern“ (0-5).
„Crvena zvezda“ – „Bayern“
„Crvena zvezda“ – „Bayern“ / Scanpix/IMAGO/MN Press Photo nuotr.

Bavarai liko vieninteliai Eurolygoje, dar neragavę pergalės skonio šiame sezone.

Serbų pergalę nukalė vos prieš kelias savaites komandą papildęs argentinietis Luca Vildoza.

Tik antras rungtynes su „Crvena zvezda“ apranga Eurolygoje žaidęs gynėjas įmetė 20 taškų (1/6 dvit., 4/8 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

„Zvezda“ jau pirmajame kėlinyje galingai šovė į priekį (23:8), bet bavarai antrame ketvirtyje skirtumą ištirpdė ir net persvėrė rezultatą (40:36).

Visgi serbai dar sykį perėmė vadžias trečiajame kėlinyje, kai po L.Vildozos tritaškio skirtumas tarp komandų išaugo iki 8 taškų (65:57).

Lemiamu metu „Bayern“ buvo priartėjęs iki 4 taškų (72:76), bet Andrea Trinchieri auklėtiniai prametė tris metimus iš eilės, sykį suklydo ir už pergalės užsikabinti nesugebėjo.

Pirmą sykį laimėjusi „Crvena zvezda“ pasivijo taip pat po kartą triumfavusias Vilerbano ASVEL (1-3) ir Atėnų „Panathinaikos“ (1-4) komandas.

„Crvena zvezda“: Luca Vildoza 20 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Benjaminas Bentilas (13 atk. kam.) ir Ognjenas Dobričius po 12, Nemanja Nedovičius 11.

„Bayern“: Cassiusas Winstonas 18, Vladimiras Lučičius 12, Eliasas Harrisas 10.