Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 13

Lietuviškoji „Baskonia“ nebegali laimėti – sudegė Belgrado pragare

Vitorijos „Baskonia“ (11-8) pirmavo Eurolygoje, tačiau pakilimas į pačią viršūnę baskų klubui tapo prakeiksmu.
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis buvo naudingiausias pralaimėtojų gretose / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Du lietuvius turinti „Baskonia“ nuo to momento pralaimėjo jau trečią sykį iš eilės, o penktadienį sudegė Belgrado pragare.

„Štark“ arenoje buvo taip triukšminga, kad Tadas Sedekerskis negalėjo išgirsti net šalia stovėjusios žurnalistės klausimo.

Željko Obradovičiaus treniruojamas „Partizan“ (9-10) klubas šeimininkavo 83:65 (29:17, 18:19, 20:14, 16:15).

Šeimininkai pabėgo dar antrajame kėlinyje (47:28), o svečiams vėliau tik akimirkai buvo pavykę priartėti iki vienženklio skirtumo (48:57).

Naudingiausiai „Baskonia“ gretose žaidęs T.Sedekerskis per 28 minutes įmetė 7 taškus (2/3 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 9, perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 naudingumo balų.

Rokas Giedraitis per 16 minučių pasižymėjo 4 taškais (1/4 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.) ir 4 atkovotais kamuoliais.

Pagal pergalių skaičių Vitorijos ekipą pavijo Kauno „Žalgiris“ (11-8). Abi šios komandos dabar dalinasi 6-7 pozicijas.

„Partizan“: Urošas Trifunovičius 15 (3/4 trit.), Ioannis Papapetrou 13 (3/5 trit., 6 rez. perd.), Kevinas Punteris 12 (3/5 trit.), Mathiasas Lessortas 11 (5 atk. kam.), Yamas Madaras ir Dante Exumas – po 10.

„Baskonia“: Vanja Marinkovičius 16 (4/9 trit.), Maikas Kotsaras ir Stevenas Enochas – po 9, Dariusas Thompsonas 8, Tadas Sedekerskis 7 (9 atk. kam.), … Rokas Giedraitis 4.