Žiūrėkite

15MIN SEIMO DEBATAI 2024: ginčai dėl gynybos finansavimo, kainų, švietimo ir sveikatos apsaugos15MIN SEIMO DEBATAI 2024: ginčai dėl gynybos finansavimo, kainų, švietimo ir sveikatos apsaugos

2022 10 21

Lietuvių akistata Atėnuose: „Panathinaikos“ krito prieš „Monaco“

Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ (1-3) sugebėjo panaikinti milžinišką deficitą, tačiau penktadienio vakarą vykusiame Eurolygos mače vis tiek namuose 80:83 (13:29, 21:11, 25:20, 21:23) nusileido „Monaco“ (3-1), kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Graikai labai silpnai pradėjo rungtynes ir pirmo kėlinio pabaigoje „Monaco“ turėjo rekordinę 18 taškų persvarą (29:11).

Visgi PAO sugebėjo sureaguoti, parodė charakterį ir grįžo į kovą dėl pergalės.

34-ąją minutę rezultatas jau buvo lygus, tad viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Ir nors mačo pabaigoje M.Grigonis pelnė keturis taškus ir buvo priartinęs šeimininkus iki 2 taškų (74:76), pergalės kunigaikštystės komanda neišleido.

D.Motiejūnas žaidė tik 5 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolį, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko -2 naudingumo balus.

M.Grigonis per 15 minučių pelnė 7 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 ir perėmė kamuolį, 4 kartus suklydo, 5 sykius pažeidė taisykles ir surinko 0 naudingumo balų.

A.Gudaitis per 27 minutes surinko 10 taškų (5/8 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, po 3 kartus suklydo ir pažeidė taisykles bei surinko 7 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Derrickas Williamsas 28, Mateuszas Ponitka 12 (10 atk. kam.), Parisas Lee 11, Artūras Gudaitis 10.

„Monaco“: Mike’as Jamesas 27, Elie Okobo 13, Johnas Brownas ir Donta Hallas – po 10.