2023 12 28

M.Grigonio ir R.Giedraičio klubų akistatoje dominavo graikai

Marius Grigonis pranoko Roką Giedraitį, o Atėnų „Panathinaikos“ (10-7) namuose 82:65 (20:17, 18:14, 23:19, 21:15) nugalėjo Belgrado „Crvena zvezda“ (6-11).
Marius Grigonis
Marius Grigonis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Iniciatyvą graikai perėmė prieš pertrauką, o trečiajame kėlinyje sudėjo visus taškus.

M.Grigonis per 17 minučių pelnė 9 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo pražangą, sykį pažeidė taisykles ir surinko 11 naudingumo balų.

Serbams R.Giedraitis per 18 minučių pelnė tašką (0/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, sykį suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

PAO laimėjo ketvirtą Eurolygos mačą iš eilės ir žengia ketvirtas.

Belgrado komanda yra penkiolikta ir viena pergale lenkia laipteliu žemiau esantį Kauno „Žalgirį“.

„Panathinaikos“: Konstantinos Mitoglou 15 (5 atk. kam., 20 naud. bal.), Jerianas Grantas 14, Mathiasas Lessortas 13, Kostas Sloukas (7 rez. perd.) ir Marius Grigonis – po 9.

„Crvena zvezda“: Joelis Bolomboy‘us ir Nemanja Nedovičius – po 15, Luka Mitrovičius (6 atk. kam.) ir Yago dos Santosas po 12.