Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 13

M.Grigonis buvo rezultatyviausias, o „Panathinaikos“ pavogė pergalę Serbijoje

Marius Grigonis greitai atsitiesė po slogaus debiuto Eurolygoje su Atėnų „Panathinaikos“ apranga ir jau antrosiose rungtynėse buvo rezultatyviausias Graikijos superklubo krepšininkas.

28-erių lietuvis per 25 minutes pelnė 17 taškų (2/2 dvit., 3/4 trit., 4/5 baud.), o „Panathinaikos“ (1-1) įsirašė pirmąją pergalę šio sezono Eurolygoje.

Dejano Radonjičiaus auklėtiniai išvykoje nugalėjo Belgrado „Crvena zvezda“ (0-2) krepšininkus – 77:75 (18:24, 24:14, 15:18, 20:19).

Likus žaisti pustrečios minutės šeimininkai dar pirmavo 5 taškais (68:73), bet kitas „Panathinaikos“ lietuvis Artūras Gudaitis tada pelnė du su pražanga, o svečiai spurtavo 7:0 ir persvėrė rezultatą (75:73).

Benjaminas Bentilas išprovokavo pražangą, bet įmetė tik vieną baudos metimą (75:74). Paris Lee tokių klaidų nedarė, o „Panathinaikos“ įsirašė pirmąją pergalę šiame Eurolygos sezone.

A.Gudaitis prie „Panathinaikos“ pergalės per 17 su puse minutės prisidėjo pelnydamas 12 taškų (4/5 dvit., 4/7 baud.) ir sugriebdamas 4 kamuolius.

„Crvena Zvezda“: Benjaminas Bentilas 18 (6 atk. kam.), Hassanas Martinas 12, Luka Mitrovičius 8, Ognjenas Dobričius ir Nikola Ivanovičius – po 7.

„Panathinaikos“: Marius Grigonis 17, Artūras Gudaitis 12, Mateuszas Ponitka 10, Georgios Papagiannis 9 (7 atk. kam.), Derrickas Williamsas (6 atk. kam.) ir Andrew Andrewsas (5 klaid.) – po 8.