Tiesiogiai

Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!

2021 11 19

Trijų lietuvių akistatoje Vitorijoje triumfavo M.Grigonis su CSKA

Maskvos CSKA (6-5) Eurolygoje įsirašė dar vieną pergalę, penktadienio vakarą 80:74 (23:8, 12:18, 19:15, 26:33) namuose įveikusi Vitorijos „Baskonia“ (4-7).
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Euroleague via Getty nuotr.

Maskvos klubas jautį už ragų čiupo nuo pat pirmųjų dvikovos minučių ir po pirmo kėlinio jau turėjo apčiuopiamą persvarą 23:8.

Antrajame kėlinyje spurtas 10:0 baskams leido sugrįžti į rungtynes, bet mačo kontrolės iš savo rankų CSKA nepaleido.

Pačioje mačo pabaigoje „Baskonia“ dar buvo sumažinus atsilikimą iki keturių taškų, bet sukurti stebuklo nepavyko.

Marius Grigonis nugalėtojams per 19 minučių pelnė 7 taškus (0/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, 3 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Rokas Giedraitis baskams per 34 minutes įmetė 11 taškų (0/2 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 3 pražangas, du kartus pažeidė taisykles ir surinko 14 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Tadas Sedekerskis žaidė 18 minučių ir pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą suklydo, išprovokavo pražangą ir mačą baigė su 8 naudingumo balais.

„Baskonia“: Wade'as Baldwinas 18, Stevenas Enochas 14 (10 atk. kam.), Jaysonas Grangeris 12, Rokas Giedraitis 11.

CSKA: Willas Clyburnas ir Johannesas Voigtmannas – po 16, Tornikė Šengelija 15, Iffe Lundbergas 11.