2021 12 09

M.Kuzminsko sezono rungtynės nublanko prieš čeko karjeros benefisą

Mindaugas Kuzminskas sužaidė rezultatyviausią sezono mačą Eurolygoje, bet kitoje aikštės pusėje siautėjęs Janas Vesely neleido lietuviui ir jo komandai džiaugtis pergale.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Sankt Peterburgo „Zenit“ (8-6) namuose 80:86 (18:16, 23:24, 21:21, 18:25) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ (5-9) vyrams.

M.Kuzminskas Rusijos klubui per 25,5 minutės pelnė 17 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, prasižengė du kartus, išprovokavo tris pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.

Kitas „Zenit“ lietuvis Artūras Gudaitis per 23,5 min. pelnė 7 taškus (3/5 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, du kartus suklydo, trissyk prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Xavi Pascualio auklėtiniams nepavyko sulaikyti „Fenerbahče“ centro J.Vesely.

Čekas pelnė pirmuosius 15 savo komandos taškų, o iš viso per 32 minutes pelnė 32 taškus (9/11 dvit., 2/3 trit., 8/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 35 naudingumo balus.

32 taškai – naujas J.Vesely karjeros rekordas. Ankstesnis geriausias jo rezultatas buvo 31 taškas, pelnytas 2017 metais.

„Fenerbahče“ laimėjo antras rungtynes iš eilės – tą Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai padarė pirmą kartą šį sezoną. Nepaisant to, turkai lieka vos 15-ti Eurolygoje.

Prasčiausią sezono atkarpą išgyvenantis ir trečią kartą iš eilės suklupęs „Zenit“ nukrito į šeštą poziciją.

„Zenit“: Jordanas Loydas 19 (6 kld.), Mindaugas Kuzminskas 17, Billy Baronas, Andrejus Zubkovas po 8.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 32 (35 naud. bal.), Nando De Colo 18 (8 rez. perd., 28 naud. bal.), Dyshawnas Pierre'as 13, Devinas Bookeris 10.