2019 10 24

„Maccabi“ su naudingu N.Woltersu pratęsė „Valencia“ krizę

Sunkiai Eurolygos sezoną pradėjęs Tel Avivo „Maccabi“ rodo atsigavimo ženklus. Ketvirtadienio vakarą Izraelio klubas laimėjo Eurolygos ketvirtojo turo rungtynes, namuose 76:63 (18:11, 15:17, 23:16, 20:19) palaužęs absoliučią turnyro autsaiderę „Valencia“.
Aaronas Doornekampas
Aaronas Doornekampas / Getty Images/ Euroleague nuotr.

„Valencia“ ir toliau lieka vienintelė Eurolygos komanda, kuri šiemet dar nelaimėjo nė sykio.

Tel Avivo klubas po dviejų pralaimėjimų sezono starte laimėjo antrą sykį.

„Maccabi“ pabandė smogti jau dvikovos pradžioje, kai įgijo devynių taškų pranašumą, bet antrajame kėlinyje ispanams pavyko atsitiesti.

Visgi po didžiosios pertraukos žaidimo vadžios akivaizdžiai priklausė šeimininkams.

Šeimininkus į priekį vedė 14 taškų įmetęs Scottie Wilbekinas, 13 pridėjo Othello Hunteris, 12 – Omri Casspi.

Buvęs žalgirietis Nate'as Woltersas pelnė 10 taškų ir atliko net 9 rezultatyvius perdavimus, o pagal naudingumo balus (18) savo ekipoje nusileido tik O.Casspi (19).

Valensijos ekipos neišgelbėjo 17 Jordano Loydo taškų. Bojanas Dubljevičius ir Fernando San Emeterio Europos taurės laimėtojams pridėjo po 15.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?