2021 03 30

Madride – sezono rezultatyvumo rekordą užfiksavusios „Anadolu Efes“ dominavimas

Totalinį krepšinį po ilgosios pertraukos Madride pademonstravusi Stambulo „Anadolu Efes“ (21-11) iškovojo 10-ąją pergalę per 11 pastarųjų mačų bei užfiksavo šio sezono Eurolygos rezultatyvumo rekordą. Ergino Atamano auklėtiniai per antrąją susitikimo dalį Ispanijos sostinėje pelnė net 67 taškus bei 108:83 (20:20, 21:22, 35:22, 32:19) sudaužė Madrido „Real“ (18-14).
Vasilije Micičius
Vasilije Micičius / Euroleague.net nuotr.

Aštuntoje-dešimtoje vietose esantys Sankt Peterburgo „Zenit“, Vitorijos „Baskonia“ ir „Valencia“ klubai pagal pergalių ir pralaimėjimų balansą su Madrido „Real“ turės galimybę susilyginti jau artimiausiose rungtynėse.

108 taškai – šio sezono Eurolygos rekordas, pagerinęs 107 taškų Stambulo „Fenerbahče“ rezultatą prieš Maskvos srities „Chimki“.

„Anadolu Efes“ ekipoje net 7 žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių. Įspūdingai pastaruoju metu žaidžianti Stambulo ekipa pataikė 14 tritaškių iš 26 (53,9 proc.).

Stambulo klubą jau rungtynių pradžioje timptelėjo 35-erių Krunoslavas Simonas, vien per pirmąjį kėlinį įsegęs visus 3 mestus tritaškius ir surinkęs 13 taškų.

Nors veteranas kroatas buvo puikus, tačiau po dviejų kėlinių minimalia persvara pirmavo „Real“.

Trečiojo kėlinio viduryje Ergino Atamano auklėtiniai spurtavo 7:0 bei įgijo solidų 14 taškų pranašumą, o iš viso per šį ketvirtį „Anadolu Efes“ surinko net 35 taškus.

Apsukų Stambulo krepšininkai nemažino ir per paskutines 10 minučių, kurias laimėjo 32:19.

„Real“: Trey Thompkinsas 19, Rudy Fernandezas 13, Usmanas Garuba 12, Carlosas Alocenas 11, Walterisas Tavaresas 10.

„Anadolu Efes“: Sertačas Šanli 17, Shane'as Larkinas 16, Krunoslavas Simonas 15, Vasilije Micičius 13, Rodrigue'as Beaubois 12, Chrisas Singeltonas 11, Bryantas Dunstonas 10.