2022 02 10

Maskvos CSKA su Mariumi Grigoniu sudegė Tel Avivo pragare

Marius Grigonis ir Maskvos CSKA (14-10) patyrė skaudų antausį Izraelyje, kuriame Rusijos superklubą 84:75 (23:17, 26:11, 18:18, 17:29) pamokė Tel Avivo „Maccabi“ (11-12) krepšininkai.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / Euroleague.net

Tel Avivo „Maccabi“ sezonas – lyg amerikietiški kalneliai.

Praėjusią savaitę išvykoje Kauno „Žalgirį“ įveikusi Izraelio ekipa po po poros dienų skaudžiai krito Miunchene (52:70), tačiau sugrįžusi namo pervažiavo Maskvos CSKA vyrus, kuriuos nuo didesnės gėdos išgelbėjo ketvirtasis kėlinys.

Ioannio Sfairopoulos auklėtiniai bombarduoti CSKA krepšį ėmė nuo pirmųjų minučių, dar iki ilgosios pertraukos įšovė 8 tritaškius iš 13 ir susikrovė galingą pranašumą 49:28.

Šį pranašumą „Maccabi“ ekipai pavyko išlaikyti ir po trijų kėlinių.

Nors CSKA pavyko lemiamą ketvirtį startuoti pelnant 10 taškų be atsako, tačiau tuomet šeimininkai įmetė kelis metimus ir Dimitrio Itoudžio vadovaujamos komandos viltys sukurti stebuklą sudužo.

Pagrindiniu Rusijos komandos žudiku tapo Scottie Wilbekinas, surinkęs 23 taškus (5/8 trit.).

Marius Grigonis CSKA komandoje buvo trečias pagal rezultatyvumą žaidėjas. 22 minutes ant parketo praleidęs lietuvis įmetė 10 taškų (1/2 dvit., 2/5 trit. 2/2 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet 5 kartus suklydo ir užfiksavo 10 naudingumo balų.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 23, Ante Žižičius 14 (6 atk. kam.), Keenanas Evansas 11, Johnas DiBartolomeo 10.

CSKA: Iffe Lundbergas 17 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Nikola Milutinovas 12 (6 atk. kam.), Marius Grigonis 10.