Milane – pasakiškas R.Giedraitis ir įspūdingi jo komandos draugų epizodai

Rokas Giedraitis vėl žaidė pasakiškai, o jo atstovaujama Belgrado „Crvena zvezda“ (9-12) įsirašė dar vieną pergalę Eurolygoje. Serbijos klubas svečiuose 76:62 (23:15, 24:16, 10:16, 19:15) įveikė lentelės kaimynę Milano „Olimpia“ (9-12).
Joelio Bolomboy'aus dėjimas per Kyle'ą Hinesą
Joelio Bolomboy'aus dėjimas per Kyle'ą Hinesą / Scanpix/IMAGO/IPA Sport nuotr.

R.Giedraitis buvo rezultatyviausias rungtynių dalyvis.

31-erių lietuvis per 28 minutes pelnė 22 taškus (5/8 dvit., 2/3 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, po penkis kartus prasižengė ir pats išprovokavo penkias pražangas bei surinko 27 naudingumo balus.

Tai antros pagal rezultatyvumą ir pirmos pagal naudingumą Roko rungtynės šiame Eurolygos sezone.

Įspūdingą formą demonstruojantis lietuvis jau septintose rungtynėse iš pastarųjų devynerių pelnė bent 12 taškų, o jo rezultatyvumo vidurkis per 9 pastaruosius turus siekia 14,1 taško.

„Crvena zvezda“ Milane dominavo didžiąją rungtynių dalį, jau antrajame kėlinyje susikraudama net 18 taškų pranašumą (37:19), o pergalę serbų klubo žaidėjai dar pažymėjo ir įspūdingais epizodais.

Antrojo kėlinio pabaigoje įspūdingai per gynybos specialistą Kyle'ą Hinesą įkrovė „Crvena zvezda“ centras Joelis Bolomboy'us.

O kiek anksčiau magišką rezultatyvų perdavimą atliko Milošas Teodosičius.

Po šių rungtynių Milano ir Belgrado klubai dalinasi 12-13 pozicijas Eurolygoje.

„Olimpia“: Giordano Bortolani 14, Alexas Poythressas 12.

„Crvena zvezda“: Rokas Giedraitis 22 (7/11 met., 6 atk. kam.), Joelis Bolomboy'us 14 (6 atk. kam.), Milošas Teodosičius 9 (2/10 met., 5 rez. perd.).