„Monaco“ su D-Mo italams išrašė ketvirtą pralaimėjimą

„Monaco“ ekipa, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas, padarė išvadas po savaitės viduryje patirto pralaimėjimo Barselonoje ir Eurolygoje iškovojo dar vieną pergalę. Penktadienio vakarą kunigaikštystės komanda namuose 101:85 pranoko Bolonijos „Virtus“ ekipą.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Monako komanda laimėjo trečią kartą per keturis mačus.

Italijos klubas lieka Eurolygos dugne ir pralaimėjo visus keturis kartus. „Virtus“ yra vienintelė komanda, šiemet dar nelaimėjusi nė sykio.

Antrojo kėlinio viduryje Bolonijos krepšininkai buvo priekyje 11 taškų (36:25), bet tada šeimininkai perėmė iniciatyvą ir galiausiai perlaužė rungtynes.

D.Motiejūnas nugalėtojų gretose per 23 minutes pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 sykius prasižengė, išprovokavo 2 pražangas, gavo penkias pražangas ir surinko 2 naudingumo balus.

Nugalėtojams Elie Okobo surinko 20 taškų, Mike'as Jamesas įmetė 19.

„Monaco“: Elie Okobo 20 (6 rez. perd., 26 naud.), Mike'as Jamesas 19 (29 naud.), Mamas Jaiteh 15, Vitto Brownas 14, Matthew Strazelis 12, Jordanas Loydas 11.

„Virtus“: Tornikė Šengelija 17 (25 naud.), Mouhametas Dioufas 12, Isaia Cordinier ir Matthew Morganas – po 11.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?