„Monaco“ vos neprisižaidė su „Bayern“, bet laimėjo ir užtikrino premiją „Žalgiriui“

Paskutinę sekundę karališkajam Madrido „Real“ klubui pralaimėjęs Kauno „Žalgiris“ rizikavo nukristi į 15-ąją vietą Eurolygos reguliariojo sezono finiše ir likti be papildomos premijos, skiriamos už sportinius rezultatus, bet „Monaco“ (23-11) pasirūpino, kad taip nenutiktų.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Donato Motiejūno atstovaujamas klubas beveik išbarstė vienu metu turėtą net 24 taškų pranašumą (63:39), tačiau galiausiai vis tiek palaužė Miuncheno „Bayern“ (13-21) ekipą.

Pastarasis galėjo aplenkti „Žalgirį“, jei būtų laimėjęs, ir surengė fantastišką spurtą ketvirtajame kėlinyje, priartėdamas iki vos 2 taškų (84:82).

Svarbų metimą tuomet pataikė Alpha Diallo, Mike‘as Jamesas sumetė baudas (88:82) ir „Monaco“ įsirašė jiems taip pat labai svarbią pergalę.

Po jos paaiškėjo, kad Monako Kunigaikštystės ekipa finišuos 2-oje arba 3-ioje vietoje, priklausomai nuo to, ar paskutinį savo susitikimą laimės Mariaus Grigonio Atėnų „Panathinaikos“ (namie prieš autsaiderę Berlyno ALBA).

Pralaimėjęs „Bayern“ finišuos 15-as, o „Žalgiris“ užims 14 vietą ir pelnys paskutinę už sportinius pasiekimus skiriamą premiją – 173,908 tūkst. eurų.

D.Motiejūnas prie pergalės per 21 minutę prisidėjo įmesdamas 12 taškų (6/6 dvit., 0/2 trit.), atkovodamas 4 kamuolius ir surinkdamas 14 naudingumo balų.

„Monaco“: Alpha Diallo 20 (5 atk. kam.), Mike‘as Jamesas 17 (12 rez. perd.), Elie Okobo 14, Donatas Motiejūnas 12, Jordanas Loydas 11 (5 rez. perd.).

„Bayern“: Carsenas Edwardsas 26 (6/8 trit.), Sylvainas Francisco 17 (3/5 trit.), Vladimiras Lučičius 13, Isaacas Bonga 11.