Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 04 08

„Žalgiriui“ tapo nepavejamas: „Partizan“ žengė į atkrintamąsias

Penktadienio vakarą nesėkmę Eurolygoje patyrė Donato Motiejūno atstovaujamas „AS Monaco“ (21-12), namuose 84:88 (22:18, 13:24, 21:20, 28:26) kritęs prieš Belgrado „Partizan“ (19-14). Serbijos klubui ši pergalė atvėrė kelią į atkrintamąsias.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai turėjo dviženklį pranašumą, bet Belgrado komanda parodė charakterį ir grįžo į kovą dėl pergalės.

Rungtynių likimas sprendėsi per paskutines minutes. Likus 88 sekundėms Donta Hallas išvedė šeimininkus į priekį (80:79), bet Zachas LeDay‘us sumetė baudas, o likus 16 sekundžių tašką padėjo tritaškį įmetęs Kevinas Punteris.

D.Motiejūnas žaidė 17 minučių ir surinko 10 taškų (3/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/1 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, blokavo varžovo metimą, gavo bloką, kartą suklydo, prasižengė 4 sykius ir surinko 8 naudingumo balus.

Serbai laimėjo antrą kartą iš eilės ir ketvirtą per penkis pastaruosius mačus bei užima šeštą poziciją.

„Partizan“ Eurolygos atkrintamąsias pasiekė pirmą kartą nuo 2010-ųjų.

Ši serbų pergalė reiškia, kad „Partizan“ tapo nepavejamas Kauno „Žalgiriui“. Netgi susilyginus su jais pagal pergales, serbai vis tiek užimtų aukštesnę vietą dėl geresnio taškų santykio tarpusavio rungtynėse.

Tai reiškia, kad į paskutines dvi atkrintamųjų vietas dabar pretenduoja trys ekipos – Stambulo „Fenerbahče“, Vitorijos „Baskonia“ bei „Žalgiris“.

Monako komanda jau anksčiau yra užsitikrinusi vietą atkrintamosiose ir žengia ketvirta.

„Monaco“: Elie Okobo 23, Alpha Diallo 11, Donatas Motiejūnas, Donta Hallas ir Jordanas Loydas – po 10.

„Partizan“: Zachas LeDay‘us ir Aleksa Avramovičius – po 22, Alenas Smailagičius ir Jamesas Nunnally po 12, Kevinas Punteris 8.