Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 10

Monako Kunigaikštystėje – dramatiška šeimininkų pergalė prieš „Olympiakos“

Eurolygos lyderių akistatoje – permainingo Mike'o Jameso vedamos „Monaco“ (12-6) pergalė 64:60 namuose prieš Pirėjo „Olympiakos“ (11-7)

Rungtynių starte – gili „Monaco“ krepšininkų puolimo krizė. Mike'as Jamesas prametė visus metimus, klydo ir per ketvirtį surinko -10 naudingumo balų, o Saša Obradovičiaus kariauna atsiliko 8:20.

Šeimininkus prikėlė tas pats Mike'as Jamesas, smeigęs tris tritaškius iš eilės. Komandos lyderis per kėlinį įmetė 14 taškų, surinko 15 naudingumo balų ir Pirėjo „Olympiakos“ pranašumas krito iki 34:31.

Georgios Bartzoko auklėtiniai ėmė dusti „Monaco“ gynybos gniaužtuose trečiajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 8:15, o likus 3 minutėms iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus 53:53.

Alpha Diallo ir Yoanas Makoundou realizavo po tritaškį, į kuriuos tiksliais tolimais metimais atsakė ir „Olympiakos“ atstovai Alecas Petersas bei Shaquille'as McKissicas.

Lemiamus taškus „Monaco“ ekipai pelnė M.Jamesas, pirmiausia pataikęs dvitaškį, o mačo pabaigoje įkalęs ir dėjimą.

Donatas Motiejūnas per 17 minučių pelnė 6 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

Pergalę iškovojusi Monako Kunigaikštystės komanda atliko 11 rezultatyvių perdavimų, o suklydo – 19 kartų.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 19 (7 kld.), Alpha Diallo 17, Yoanas Makoundou 9.

„Olympiakos“: Alecas Petersas 12, Kostas Sloukas 10, Moustapha Fallas 9 (7 atk. kam.).