2023 11 10

N.Mirotičiaus vedama Milano „Olimpia“ galingai išlipo iš nesėkmių liūno

Ettore Messinos treniruojama Milano „Olimpia“ (2-5) skaičiavo keturių pralaimėjimų seriją Eurolygoje, tačiau ketvirtadienio vakarą galingai nutraukė pergalių badą.
Nikola Mirotičius
Nikola Mirotičius / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Vedami Nikola Mirotičiaus, kuris rinko beveik po tašką per minutę, „dizaineriai“ namie net 83:52 (23:12, 21:19, 20:8, 19:13) sutriuškino puikiai sezoną pradėjusius „Valencia“ (5-2) krepšininkus.

Visus klausimus trečiajame kėlinyje išsprendę šeimininkai svečiams leido pelnyti vos 8 taškus.

Iš viso – tik 52, o tai yra šio sezono Eurolygos antirekordas.

Į pergalę „Olimpia“ vedęs N.Mirotičius pelnė 19 taškų (5/6 dvit., 3/6 trit.) per 20 minučių. Aukštaūgis taip pat sugriebė 7 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

„Olimpia“: Nikola Mirotičius 19 (7 atk. kam.), Maodo Lo 10 (6 rez. perd.), Johannesas Voigtmannas 9, Alexas Poythressas 8 (7 atk. kam.).

„Valencia“: Jaredas Harperis 10 , Brandonas Daviesas 9 (7 atk. kam., 5 klaid.), Nate'as Reuversas 8 (6 atk. kam.).