2023 10 06

N.Mirotičius neištempė – „Olimpia“ krito prieš „Fenerbahče“ po pratęsimo

Nikola Mirotičius galingai debiutavo su Milano „Olimpia“ (0-1) apranga Eurolygoje, tačiau neištempė Ettore Messinos auklėtinių į pergalę Stambule.
Nikola Mirotičius
Nikola Mirotičius / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Buvęs „Barcelona“ lyderis taškus puikiai rinko ir su „Olimpia“ marškinėliais, bet svečiai 82:85 turėjo pripažinti „Fenerbahče“ (1-0) krepšininkų pranašumą.

36 minutes žaidęs N.Mirotičius pelnė 27 taškus (3/5 trit.), sugriebė 11 kamuolių ir surinko net 38 naudingumo balus.

„Dizaineriai“ geriau pradėjo rungtynes ir pabėgo dviženkliu skirtumu (8:18), bet Dimitrio Itoudžio auklėtiniai dar antrajame kėlinyje persvėrė rezultato svarstykles į savo pusę.

Galiausiai ir „Fenerbahče“ atitrūko 10 taškų skirtumu (55:45), tačiau išlaikyti jo nepavyko – teko žaisti pirmąjį pratęsimą šio sezono Eurolygoje.

Paskutinę jo minutę Scottie Wilbekinas dūrė svarbų tritaškį (84:79). N.Mirotičius atsakė 3 taikliomis baudomis (84:82) ir dar buvo grąžinęs intrigą, bet išplėšti antrojo pratęsimo svečiams nepavyko.

Pergalės Milano komandai neatnešė ir N.Mirotičiaus dvigubas dublis – puolėjas pelnė 27 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

„Fenerbahče“: Scottie Wilbekinas 19 (4/8 trit.), Georgios Papagiannis (3/3 trit.) ir Marko Guduričius – po 15, Dyshawnas Pierre’as 11.

„Olimpia“: Nikola Mirotičius 27 (11 atk. kam., 38 naud. bal.), Johannesas Voigtmannas 21 (7 atk. kam.), Shavonas Shieldsas 10, Nicolo Melli 7.