2012 03 02

Naudingiausias Eurolygos savaitės žaidėjas – „Žalgirį“ pražudęs Manucharas Markoišvilis

Naudingiausiu Eurolygos „Top 16“ etapo šeštosios savaitės krepšininku tapo Kantu „Bennet“ ekipos gynėjas Manucharas Markoišvilis, kuris rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ surinko 35 naudingumo balus.
Manucharas Markoishvilis
Manucharas Markoišvilis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Eurolyga

25 metų 197 cm ūgio krepšininkas Kaune per 39 minutes pelnė 32 (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 5/10, baudos 9/9) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, parėmė 3 kamuolius, gavo bloką, išprovokavo 9 žalgiriečių pražangas bei 4 sykius pažeidė taisykles. „Bennet“ komanda laimėjo rungtynes rezultatu 77:71.

Antroji pozicija atiteko 30 naudingumo balų surinkusiam Madrido „Real“ komandos puolėjui Felipei Reyesui. Rungtynėse svečiuose su Sienos „Montepaschi“ klubu 31 metų 203 cm ūgio krepšininkas per 22 minutes surinko 17 (dvitaškiai 4/8, baudos 9/10) taškų, atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 7 varžovų pražangas bei 4 kartus prasižengė. Madrido komanda iškovojo pergalę 102:90.

Į penketuką taip pat pateko Richardas Hendrixas (28 naud. bal.), Vassilis Spanoulis (27 naud. bal.) bei Duško Savanovičius (25 naud. bal.).

Prasčiausiai žaidė turkas

Prasčiausiu Eurolygos „Top 16“ etapo šeštosios svaitės krepšininku tapo Stambulo „Anadolu Efes“ komandos gynėjas Sinanas Guleras, kuris rungtynėse su Maskvos CSKA ekipa surinko -6 naudingumo balus.

28 metų 192 cm ūgio turkas per 25 minutes taškų nepelnė (dvitaškiai 0/2, tritaškiai 0/1), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo bei 2 sykius prasižengė. Stambulo komanda namuose pralaimėjo rungtynes 65:82 ir baigė pasirodymą šio sezono Eurolygos turnyre.

Antroji vieta šiame sąraše atiteko Kantu „Bennet“ klubo krepšininkui Maartenui Leunenui, kuris mače su Kauno „Žalgiriu“ surinko -5 naudingumo balus. Amerikietis per 19 minučių nepelnė nei taško (dvitaškiai 0/2, tritaškiai 0/2), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 sykius prasižengė bei išprovokavo varžovo pražangą..

Į neigiamai rungtyniavusių krepšininkų sąrašą pateko ir trys žalgiriečiai: DeJuanas Collinsas (-3 naud. bal.) bei Tomas Delininkaitis ir Dainius Šalenga (po -1 naud. bal.). Iš viso neigiamai šią savaitę rungtyniavo aštuoniolika lygos krepšininkų.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?