2018 10 27

Nesusipratimas Gran Kanarijoje – CSKA tris kėlinius vargo su „Herbalife“

Ketvirtą pergalę iš eilės Eurolygoje šventė Maskvos CSKA, 106:91 (26:29, 26:26, 28:22, 26:14) nugalėjusi Gran Kanarijos „Herbalife“ krepšininkus. Tiesa, lengva nebuvo.
Nando De Colo
Nando De Colo / „Scanpix“ nuotr.

Namuose žaidusi Gran Kanarijos ekipa nustebino jau rungtynių pradžioje, kai per keturias minutes spurtavo 18:8. Tris kėlinius vyko visiškai lygi kova. Tik ketvirtajame kėlinyje CSKA išvengė sensacijos ir užsitikrino pergalę.

Nando De Colo buvo CSKA vedlys su 22 taškais. 17 pridėjo Cory Higginsas.

Po keturias pergales ir nei vieno pralaimėjimo Eurolygoje turi tik dvi komandos – CSKA ir Madrido „Real“.

Gran Kanarijos klubas patyrė trečią pralaimėjimą.

„Herbalife“: C.Hannah 17, DJ Strawberry 16, Ch.Evansas 14.

CSKA: N.D.Colo 22, C.Higginsas 17, O.Hunteris 16, A.Petersas ir W.Clyburnas po 15, S.Rodriguezas 11.