2020 11 26

Nesustabdomas: M.Jameso tritaškis su pražanga išplėšė CSKA pergalę prieš „Real“

Maskvos CSKA (8-3) po fantastiškos rungtynių atomazgos 74:73 (17:20, 18:18, 23:17, 16:18) nukovė Madrido „Real“ (6-5) ekipą.
Mike'as Jamesas
Mike'as Jamesas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Įtemptų rungtynių pabaigoje „Real“ bandė gelbėtis pražangomis ir jau atrodė, kad išsigelbės – likus žaisti 22 sek., Trey Thompkinso dvitaškis persvėrė rezultatą Madrido komandos naudai 71:70.

Vis tik Mike'as Jamesas vėl parodė, kokio lygio žaidėjas jis yra. Gynėjas šveitė tritaškį su pražanga ir CSKA įgijo trijų taškų persvarą 74:71.

Po minutės pertraukėlės „Real“ sužaidė nesuprantamai – Walteris Tavaresas pataikė iš po krepšio, bet svečiai pralaimėjo.

Herojumi tapęs M.Jamesas suvertė 28 taškus (6/9 dvit., 5/10 trit., 1/1 baud. met.).

Beje, CSKA rungtynes laimėjo, nors atliko vos 4 rezultatyvius perdavimus.

CSKA pergalių serija prasitęsė jau iki šešių, o štai „Real“ penkių iš eilės nepralaimėtų susitikimų atkarpa nutrūko.

Šiose rungtynėse buvo ir lietuviškas akcentas – dviejų grandų dvikovai teisėjavo Gytis Vilius.

CSKA: M.Jamesas 28, T.Šengelia 15 (7 atk. kam.), W.Clyburnas 11 (9 atk. kam.).

„Real“: T.Thompkinsas 15, G.Deckas 14, A.Randolphas ir S.Llullas po 13.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant