Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 05

Netikėta: Eurolygos lyderius nuskriaudė paskutinėje vietoje žengusi ALBA

Eurolygos lyderė Vitorijos „Baskonia“ (11-6) patyrė netikėtą pralaimėjimą. Du lietuvius savo sudėtyje turintys baskai išvykoje 84:85 (20:27, 28:27, 19:23, 17:8) krito prieš Berlyno ALBA (5-12) ekipą.
Blokas Tadui Sedekerskiui
Blokas Tadui Sedekerskiui / Imago / Scanpix nuotr.

Prieš šį susitikimą „Baskonia“ buvo pirma turnyro lentelėje, o ALBA žengė paskutinėje pozicijoje.

Rokas Giedraitis per 20 minučių pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, kartą prasižengė ir išprovokavo vieną varžovo pražangą. Jo sąskaitoje – 17 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis ant parketo taip pat praleido 20 minučių. Per jas puolėjas surinko 6 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo, 2 kartus pažeidė taisykles ir 5 kartus provokavo varžovų nuobaudas. Tado kraityje – 14 naudingumo balų.

Likus žaisti 8 sekundes, Jaleenas Smithas prametė tritaškį ir „Baskonia“ turėjo paskutinę rungtynių ataką.

Po minutės pertraukėlės Markuso Howardo metimą blokavo Benas Lammersas. Buvo sušauktas dar vienas pasitarimas, bet ir po jo taškų pelnyti nepavyko – Matthew Costello nepataikė dvitaškio.

ALBA ekipoje J.Smithas su 18 taškų buvo rezultatyviausias.

ALBA: J.Smithas 18, M.Lo, L.Olinde ir T.Blattas po 11, J.Thiemannas 10.

„Baskonia“: P.Henry 19, M.Howardas 17, D.Thompsonas 15, R.Giedraitis 10.