2023 12 19

„Oly“ su I.Brazdeikiu apmaudžiai paleido rungtynes Bolonijoje

Bolonijos „Virtus“ (11-4) tęsia nuostabų startą Eurolygoje ir antradienio vakarą dramatiškai namuose 69:67 (17:19, 11:21, 19:15, 22:12) pranoko Pirėjo „Olympiakos“ (7-8) su Ignu Brazdeikiu.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / IPA/SIPA nuotr.

Lietuvis aikštėje praleido 14 minučių, pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

„Olympiakos“ geriau pradėjo rungtynes, 17-ąją minutę buvo priekyje rekordine 13 taškų persvara (35:22) ir pirmavo iki 37-osios mačo minutės, bet tada Ognjenas Dobričius pataikė tritaškį ir „Virtus“ pirmą kartą išsiveržė į priekį (67:65).

Prasidėjus paskutinei minutei rezultatas buvo lygus 67:67. Tada Danielis Hackettas pataikė iš vidutinio atstumo, o kitoje aikštės pusėje dar ir išprovokavo Thomaso Walkupo pražangą puolime.

Graikams dar pavyko apsiginti, bet paskutinis Giannoulio Larentzakio tritaškis tikslo nepasiekė.

„Virtus“ laimėjo ketvirtą Eurolygos akistatą iš eilės ir žengia antroje pozicijoje.

Per devynis mačus namuose Bolonijos komanda laimėjo aštuonis sykius. Vienintelis Kauno „Žalgiris“ įveikė italus jų teritorijoje.

„Virtus“: Isaia Cordinier 13, Marco Belinelli 12, Ognjenas Dobričius 10, Danielis Hackettas 8 (6 rez. perd.), Devontae Cacokas 7, Tornikė Šengelija 6 (9 atk. kam.).

„Olympiakos“: Giannuolis Larentzakis 13 (3/6 tritaškiai), Moustapha Fallas 12, Nikola Milutinovas 10 (11 atk. kam., 19 naud. bal.).