Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 27

„Olympiakos“ tvirtina lyderio pozicijas

Eurolygos turnyre ir toliau solidžiai rungtyniauja Pirėjo „Olympiakos“ (14-7), penktadienį namuose 95:89 (24:25, 27:11, 20:28, 24:26) pranokęs Tel Avivo „Maccabi“ (11-10).
Kostas Sloukas
Kostas Sloukas / Euroleague nuotr.

Dvikovą geriau pradėjo Izraelio komanda ir pirmajame kėlinyje netgi buvo įgijusi dviženklę persvarą (21:10), tačiau tuomet šeimininkai susiėmė ir labai greitai perėmė iniciatyvą.

Po antrajame kėlinyje surengto spurto 12:0 „Oly“ pirmavo net 17 taškų persvara ir nors mačo pabaigoje „Maccabi“ rodė atsigavimo ženklus, iškovoti pergalės jiems nepavyko.

Pirėjo ekipą traukė 23 taškus pelnęs ir 9 kamuolius atkovojęs Aleksandras Vezenkovas.

„Maccabi“ į priekį vedė 23 taškus surinkęs ir karjeros rungtynes sužaidęs Romanas Sorkinas.

Pirėjo klubas laimėjo trečią Eurolygos akistatą iš eilės ir kartu su Madrido „Real“ pirmauja turnyre.

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 23 (9 atk. kam.,), Shaquielle‘as McKissicas 13, Kostas Papanikolaou 10.

„Maccabi“: Romanas Sorkinas 23 (9 atk. kam.), Wade‘as Baldinwas 14, Jalenas Adamsas ir Bonzie Colsonas (11 atk. kam.) po – 13, Johnas DiBartolomeo 12.