2023 04 26

„Olympiakos“ užtikrinta pergale pradėjo atkrintamąsias kovas

Eurolygos reguliaraus sezono nugalėtoja Pirėjo „Olympiakos“ užtikrintai pradėjo ketvirtfinalio seriją, trečiadienio vakarą savo aikštėje 79:68 (19:21, 18:14, 26:16, 16:17) patiesė Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkus.
Rungtynių akimirka / Euroleague nuotr.

Serijoje iki trijų pergalių „Oly“ išsiveržė 1-0. Antrasis mačas vėl Graikijoje bus žaidžiamas penktadienį.

Lemiamą kirtį šeimininkai sudavė trečio kėlinio antroje pusėje. 25 minutes aikštėje vyko lygi kova, bet tada tritaškiais prapliupo Isaiah Canaanas ir Aleksandras Vezenkovas.

Pirėjo komanda įgijo dviženklę persvarą ir iniciatyvos jau neišleido.

A.Vezenkovas per 28 minutes pelnė 19 taškų. „X faktoriumi“ tapęs I.Canaanas per 18 minučių surinko 18 taškų, pataikęs 6 tritaškius iš 7

Pralaimėjusiems Johnathanas Motley pelnė 15 taškų.

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 19, Isaiah Canaanas 18, Shaquielle'as McKissicas 11, Moustapha Fallas 9.

„Fenerbahče“: Johnathanas Motley 15, Dyshawnas Pierre'as 13, Marko Guduričius 12, Nigelas Hayesas-Davisas 11.