2023 04 14

Graikus parklupdęs „Partizan“ dramatiškai išplėšė šeštą poziciją

Eurolygos reguliaraus sezono finiše Belgrado „Partizan“ (20-14) dramatiškai namuose 83:81 (18:26, 21:19, 19:21, 25:15) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ (11-23) ir galutinėje turnyro lentelėje užėmė šeštą vietą.
Mateuszas Ponitka ir Artūras Gudaitis
Mateuszas Ponitka ir Artūras Gudaitis / Imago / Scanpix nuotr.

Ši serbų pergalė į septintą vietą kilstelėjo Kauno „Žalgirį“. Jei serbai būtų pralaimėję, kauniečiai reguliarųjį sezoną būtų baigę aštuntoje pozicijoje.

Didžiąją rungtynių dalį „Partizan“ vijosi savo varžovus, bet ketvirtajame kėlinyje įjungė aukštesnę pavarą ir dramatiškai nugalėjo.

Ketvirtfinalyje „Partizan“ susitiks su Madrido „Real“.

Paskutiniame sezono mače Atėnų ekipai atstovaujantis Artūras Gudaitis per 21 minutę pelnė 11 taškų (5/6 dvitaškių, 1/3 baudų metimų), atkovojo 8 ir prarado 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, gavo 2 pražangas bei surinko 19 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Marius Grigonis per 20 minučių surinko 10 taškų (2/3 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, 2 perėmė ir 2 prarado, gavo 2 pražangas bei mačą baigė su 9 naudingumo balais.

„Partizan“: Dante Exumas 18, Kevinas Punteris 17, Aleksas Avramovičius 14, Mathiasas Lessortas (9 atk. kam.) ir Zachas LeDay'us – po 9.

„Panathinaikos“: Dwayne'as Baconas 19, Mateuszas Ponitka 12, Artūras Gudaitis 11 (8 atk. kam.), Marius Grigonis 10.