PAO su M.Grigoniu dramatiškai krito Vitorijoje

Marius Grigonis ir Atėnų „Panathinaikos“ pastaruoju metu Eurolygoje demonstravo įspūdingą formą, tačiau trečiadienio vakarą 83:85 svečiuose dramatiškai suklupo prieš Vitorijos „Baskonia“, kurios marškinėlius vilki Tadas Sedekerskis.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / Euroleague nuotr.

Antrajame kėlinyje graikai pirmavo dviženkle persvara (35:25), o prasidėjus ketvirtam ketvirčiui taip pat dar buvo priekyje 61:52.

Visgi tada baskai spurtavo ir išlygino rezultatą – 63:63.

Prasidėjus paskutinei minutei PAO vėl buvo nežymiai priekyje 73:70, bet Chima Moneke tritaškiu rezultatą išlygino, o graikų išpuolis buvo nevaisingas.

Galiausiai rungtynių didvyriu tapo beveik su sirena įmetęs Codi Milleris-McIntyre‘as.

T.Sedekerskis baskams per 32 minutes pelnė 10 taškų (4/4 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, 2 kartus klydo, blokavo 2 metimus, išprovokavo 4 pražangas, 2 kartus prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

M.Grigonis per 31 minutę įmetė 11 taškų (4/5 dvit., 0/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6, perėmė 2 ir prarado 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

PAO prieš tai buvo laimėjusi keturis Eurolygos mačus iš eilės.

Baskai iškovojo dešimtą pergalę ir kabinasi į pirmąjį dešimtuką, kuris pratęs kovą įkrintamosiose.

„Baskonia“: Chima Moneke 20 (13 atk. kam.), Matthew Costello 11, Codi Milleris-McIntyre‘as ir Tadas Sedekerskis – po 10, Markusas Howardas 9.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 25, Kostas Sloukas ir Marius Grigonis (6 atk. kam.) – po 11, Jerianas Grantas 9, Kostas Antetokounmpo ir Konstantinos Mitoglou – po 7.