2023 10 12

„Partizan“ lengvai sumedžiojo grobį Vilerbane

Belgrado „Partizan“ (1-1) atsidarė savo pergalių sąskaitą Eurolygoje. Serbų klubas svečiuose be vargo 88:62 (17:13, 26:16, 29:19, 16:14) sutriuškino Vilerbano ASVEL (0-2).
Kevinas Punteris ir Zachas LeDay
Kevinas Punteris ir Zachas LeDay / Scanpix/IMAGO/MN Press Photo nuotr.

Rungtynėse intriga laikėsi tik pirmajame kėlinyje, po kurio skirtumas buvo tik 4 taškai, tačiau antrą ketvirtį „Partizan“ pradėjo spurtu 12:3, įgijo 13 taškų persvarą ir atgal nebesižvalgė.

ASVEL reikalus dar apsunkino ir trečiajame kėlinyje užsidirbta antroji Franko Jacksono techninė pražanga, dėl kurios amerikietis buvo priverstas palikti aikštelę. Jis buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas.

„Partizan“ sugebėjo laimėti nepaisant to, kad pataikė tik 4 tritaškius iš 19. Užtat iš kitų distancijų Željko Obradovičiaus vyrai atakavo nuostabiai – 68,3 proc. (28/41) dvitaškių ir 95,2 proc. (20/21) baudų metimų.

ASVEL: Frankas Jacksonas 16, Timothe Luwawu-Cabarrot 10.

„Partizan“: Jamesas Nunnally 17 (6 rez. perd.), Zachas LeDay 13 (7 atk. kam., 27 naud. bal.), Alenas Smailagičius 12, Kevinas Punteris 11.