2023 12 15

Per kančias taškus rinkusi „Olympiakos“ komanda krito namuose

Igno Brazdeikio atstovaujamas Pirėjo „Olympiakos“ (7-7) klubas namuose 56:63 (15:14, 11:21, 12:12, 18:16) krito prieš „Valencia“ (8-6).
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / IPA/SIPA nuotr.

Nerezultatyviose, klampiose rungtynėse „Valencia“ į priekį truktelėjo antrajame kėlinyje, trečiąjį komandos baigė lygiu rezultatu 12:12, prieš ketvirtąjį ispanai priekyje buvo 47:38.

Sužaidus daugiau nei pusę ketvirtojo kėlinio Valensijos komanda buvo priekyje 11 taškų skirtumu (53:42), tačiau Isaiah Canaanas ir Thomasas Walkupas smeigė po tritaškį ir situacija kaito.

Victoras Claveras priešpaskutinę rungtynių minutę pataikė iš toli (58:50), bet tiksliu tolimu metimu atsakė ir Kostas Papanikolaou. „Oly“ bandė kabintis, tačiau niekaip neapsigynė, dvitaškį pataikė Chrisas Jonesas (60:53) – Pirėjo ekipai rimčiau pasipriešinti nebepavyko.

„Valencia“ klubui tai jau trečia iš eilės pergalė Eurolygoje.

„Olympiakos“ pataikymas buvo siaubingas – tikslą pasiekė 42 proc. dvitaškių (10/24) ir 29 proc. tritaškių (9/31).

Svečius į pergalę vedė po 12 taškų surinkę Chrisas Jonesas ir Stefanas Jovičius.

Ignas Brazdeikis per 8 minutes pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo kamuolį, kartą suklydo ir išprovokavo varžovo pražangą.

„Olympiakos“: Th.Walkupas 13, K.Papanikolaou 11, I.Caananas 8.

„Valencia“: C.Jonesas ir S.Jovičius po 12, D.Inglisas 10, B.Daviesas 6 (6 atk. kam.)