2022 02 11

Permainingame mūšyje Kazanėje – „Crvena Zvezda“ triumfas

Pirmosiose penktadienio vakaro Eurolygos rungtynėse Belgrado „Crvena Zvezda“ (9-14) ekipa išvykoje 84:77 (22:11, 21:32, 20:22, 21:12) patiesė Kazanės UNIKS (13-11).
Aaronas White'as
Aaronas White'as / nuotr. „Getty Images"/euroleague.net

UNIKS rungtynes pradėjo slogiai, tačiau antrajame kėlinyje suvertė net 32 taškus ir per pertrauką rezultatas buvo lygus 43:43. Prieš ketvirtojo ketvirčio startą Rusijos komanda turėjo 2 taškų pranašumą, bet lemiamas 10 minučių užtikrinčiau sužaidė svečiai iš Belgrado.

Beje, šiam mačui vadovavo ir teisėjas iš Lietuvos Jurgis Laurinavičius.

Į pergalę „raudonąją žvaigždę“ vedė Nikola Kaliničius, surinkęs 20 taškų ir išdalinęs 6 rezultatyvius perdavimus. Buvęs žalgirietis Nate'as Woltersas pridėjo 19 taškų.

Pralaimėjusiems Mario Hezonja pelnė 18 taškų, vienu mažiau surinko Marco Spissu.

Abi ekipos tiesiog nuostabiai metė tritaškius: Kazanės komanda pataikė net 55 proc. (11/20), o „Crvena Zvezda“ – lygiai pusę (8/16).

UNIKS ekipa suklydo net 18 kartų, kai varžovai – 13. Rusai laimėjo kovą dėl kamuolių 26:25, atliko vienu rezultatyviu perdavimu daugiau – 19 prieš 18.

UNIKS: M.Hezonja 18, M.Spissu 17, J.Brownas 13.

„Crvena Zvezda“: N.Kaliničius 20 (6 rez. perd., 22 naud. bal), N.Woltersas 19, L.Mitrovičius ir A.Hollinsas po 10.