Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Po muštynių Stambule – skandalingos nuotraukos: ar varžovas įkando Šaro auklėtiniui?

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamos Stambulo „Fenerbahče“ pergalę Turkijos klubų derbyje Eurolygoje aptemdė įvykis trečiojo kėlinio viduryje, pasibaigęs konflikte dalyvavusių abiejų krepšininkų, Tariko Biberovičiaus ir Elijah Bryanto, išvarymu. Po mačo – skandalingos nuotraukos, kurios sirgaliams priminė garsųjį futbolininką Luisą Suarezą.
Stambule – muštynės tarp Elijah Bryanto ir Tariko Biberovičiaus
Stambulo derbyje – muštynės tarp Elijah Bryanto ir Tariko Biberovičiaus / Vida Press nuotr.

Praktiškai viso mačo metu savo sąlygas diktavusi „Fenerbahče“ to paties miesto „Anadolu Efes“ ekipą įveikė 83:78. Tai buvo antroji Šaro auklėtinių pergalė Eurolygoje per tiek pat žaistų mačų.

Rungtynių Stambulo derbyje nebaigė „Fenerbahče“ atstovas Tarikas Biberovičius ir „Anadolu Efes“ legionierius Elijah Bryantas, kurie trečiojo kėlinio viduryje įsivėlė į muštynes.

Po taiklaus dvitaškio metimo T.Biberovičius griebė už galvos varžovui, kuris pratrūko ir užsipuolė po krepšiu gulėjusį Š.Jasikevičiaus auklėtinį.

Po susitikimo internete pasklido skandalingos nuotraukos, kuriose sirgaliai įžiūri galimą Elijah Bryanto kandimą varžovui į ranką.

Imago / Scanpix nuotr./Stambule – muštynės tarp Elijah Bryanto ir Tariko Biberovičiaus

Turkijos žurnalistas Tolga Gani Zanginas prisiminė legendinį Urugvajaus futbolininką Luisą Suarezą, kuris praeityje buvo pasižymėjęs dviem įkandimais.

2013-aisiais metais jis sulaukė dešimties rungtynių suspendavimo dėl įvykio rungtynėse su Londono „Chelsea“, kai įkando varžovui Branislavui Ivanovičiui.

2014-aisiais – dar vienu skandalu virtęs identiškas epizodas pasaulio čempionato dvikovoje su Italija, kai nuo Urugvajaus puolėjo nukentėjo gynėjas Giorgio Chiellini, o L.Suarezas sulaukė keturių mėnesių FIFA diskvalifikacijos.

„Scanpix“/AP nuotr./Luisas Suarezas ir Giorgio Chiellini

Šventas šioje situacijoje nebuvo ir T.Biberovičius, apdraskęs „Anadolu Efes“ krepšininką.

x.com nuotr./Apdraskytas Elijah Bryantas

T.Biberovičius per 13 minučių spėjo pelnyti 7 taškus ir atlikti 3 rezultatyvius perdavimus.

E.Bryanto sąskaitoje – 15 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai per 22 minutes ant parketo.

Pranešama, jog dėl muštynių Stambulo derbyje Eurolyga pradėjo oficialų tyrimą.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant