2021 01 29

Po skaudžios nesėkmės prieš „Žalgirį“ – „Valencia“ ekipos suvarpymas Atėnuose

Dvigubą Eurolygos savaitę „Valencia“ (11-12) užbaigė dviem pralaimėjimais. Trečiadienį nusileidę Kauno „Žalgiriui“, penktadienį šio Ispanijos klubo krepšininkai 72:91 (20:22, 14:26, 18:20, 20:23) krito Graikijoje prieš Atėnų „Panathinaikos“ (8-14).
Aaronas White'as
Aaronas White'as / Euroleague.net nuotr.

Tai buvo trečioji „Valencia“ nesėkmė iš eilės, po kurios ispanų atsilikimas turnyrinėje lentelėje nuo Kauno „Žalgirio“ padidėjo iki dviejų pergalių.

500-ąjį mačą Eurolygos istorijoje žaidusi „Panathinaikos“ bėgti nuo varžovų ėmė antrajame kėlinyje, kai po spurto 11:0 atitrūko per 14 taškų.

Odedo Kattasho auklėtiniai kontroliavo mačo eigą, pranašumą didino kiekviename ketvirtyje, o po Lefterio Bochoridžio tritaškio 35-ąją susitikimo minutę jų pranašumas šoktelėjo iki 20 taškų žymos.

Galingi „Panathinaikos“ bokšto Georgios Papagiannio epizodai puolime ir gynyboje:

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Nemanja Nedovičius, pelnęs 16 taškų ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau jis realizavo vos 2 tritaškius iš 11.

Buvęs žalgirietis Aaronas White'as surinko 12 taškų ir 5 atkovotus kamuolius.

Jaume Ponsarnau auklėtiniai pataikė 10 tritaškių, kai Atėnų komanda – 5, tačiau kovą dėl atšokusių kamuolių „Valencia“ pralaimėjo 22:37.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 16, Aaronas White'as ir Lefteris Bochoridis 12, Konstantinos Mitoglou 11 (7 atk. kam.).

„Valencia“: Klemenas Prepeličius 20, Martinas Hermannssonas 13, Vanja Marinkovičius 11.