Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 07

Pradžia – skausminga: „Barcelona“ namuose neatsilaikė prieš „Olympiakos“

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamai „Barcelona“ komandai pirmasis sezono išbandymas buvo per sudėtingas. Namuose rungtyniavusi „Barcelona“ buvo priversta pripažinti Pirėjo „Olympiakos“ pranašumą 70:80 (16:13, 12:21, 21:23, 21:23).
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / nuotr. „Barcelona“ klubo/„Twitter“

Net 11:0 trečiajame kėlinyje spurtavo Pirėjo komanda ir pirmą kartą rungtynėse skirtumas tarp komandų tapo dviženklis – 57:47.

Pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje „Barcelona“ buvo priartėjusi iki trijų taškų, bet varžovai kaipmat smogė atgal, o Šaras šaukė pasitarimą. Bet po jo katalonai neužpuolė, o Giannoulis Larentzakis smeigė tritaškį (68:59).

Vėliau smeigė jis ir dar vieną – trečiąjį ketvirtajame kėlinyje – bei varė į neviltį „Barcą“, kuri atsiliko devyniais taškais, likus žaisti mažiau nei dvi minutes.

Galiausiai pats G.Larentzakis ir uždarė rungtynes dar vienu tolimu dūriu, kai laikrodis skaičiavo jau paskutinę minutę.

Rokas Jokubaitis per 14 minučių pelnė 4 taškus (2/6 dvit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

Įdomu tai, kad „Olympiakos“ šiose rungtynėse metė 25 baudų metimus ir visus juos pataikė. „Barca“ nuo linijos atakavo 13 kartų ir buvo tikslūs 11 iš jų.

Saša Vezenkovas su 20 taškų buvo rezultatyviausias „Oly“ gretose, jis dar pridėjo 7 atkovotus kamuolius. Naudingesnis buvo 12 taškų pelnęs ir 7 kamuolius nusiėmęs Joelis Bolomboy'us – 20 efektyvumo balų.

Nicolas Laprovittola surinko 16 taškų „Barcai“, 11 pridėjo Nikola Kaliničius.

„Barcelona“: N.Laprovittola 16, N.Kaliničius 11, C.Higginsas 10, S.Šanli 9.

„Olympiakos“: S.Vezenkovas 20, G.Larentzakis ir J.Bolomboy'us po 12, A.Petersas 10.