2021 03 25

Prancūzijoje iki paskutinių sekundžių vargęs „Real“ iškovojo svarbią pergalę

Vilerbano ASVEL (12-18) iki paskutinės akimirkos tampė nervus karališkajam Madrido „Real“ (18-13), kuris antroje sezono pusėje Eurolygoje pergales renka labai sunkiai. Pablo Laso kariauna Prancūzijoje triumfavo 74:71 (20:23, 12:14, 24:14, 18:20).

Tai buvo klampios rungtynėse, kuriose nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnės nei 8 taškų persvaros. Abi ekipos suklydo net po 16 kartų.

Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei svečių persvara buvo 3 taškai, tačiau itin svarbų tritaškį įdūrė Madrido ekipos žaidėjas Alberto Abalde. Viltį sugrąžino Antoine'as Diot, iš krašto atsakęs irgi tolimu metimu. Nors Walteris Tavaresas pelnė dvitaškį, tačiau Guerschonas Yabusele atsakė dar vienu tritaškiu.

„Real“ persvara ištirpo iki 2 taškų, o iki mačo pabaigos liko 20 sekundžių. Gabrielis Deckas ranka sudrebėjo, jis realizavo vos vieną baudos metimą, taip suteikęs šeimininkams šansą.

Pablo Laso auklėtiniai staigiai prasižengė prieš Norrisą Cole'ą. NBA čempionas įmetė abi baudas. Tarp komandų – 1 taško skirtumas ir 13 sekundžių švieslentėje.

ASVEL greitai prasižengė prieš T.Thompkinsą, šis neklydo nuo baudų metimo linijos. Siekdami išplėšti pratęsimą šeimininkai atliko du tolimus šūvius, bet abu jie tikslo nepasiekė.

Po šios dvikovos „Real“ išlieka septintoje pozicijoje, o ASVEL – 14-oje.

ASVEL: Norrisas Cole'as 18, Guerschonas Yabusele ir Davidas Lighty – po 13, Antoine'as Diot 12.

„Real“: Trey Thompkinsas 13, Nicolas Laprovittola 12, Alberto Abalde 11.