01 05

Prancūzijos spauda: pergalė prieš kuklų „Žalgirį“ G.Pozzecco kėdės neišsaugos

Vilerbano ASVEL savų žiūrovų akivaizdoje 93:79 sudorojo Kauno „Žalgirį“. Tai – pirmoji prancūzų pergalė namuose po beveik metų pertraukos, bet Gianmarco Pozzecco dienos vyriausiojo trenerio kėdėje vis tiek yra suskaičiuotos, trimituoja Prancūzijos žiniasklaida.
Eurolyga Vilerbane: ASVEL – „Žalgiris“
Eurolyga Vilerbane: ASVEL – „Žalgiris“ / zalgiris.lt nuotr.

Prancūzijos žiniasklaida leido sau pasišaipyti iš Vilerbano ASVEL komandos, kuri ketvirtadienio vakarą iškovojo trečią pergalę šio sezono Eurolygoje bei pirmąją namuose po beveik metų pertraukos.

„Norite neįtikėtinos statistikos? ASVEL šįmet Eurolygoje dar nėra patyrusi pralaimėjimo namuose“, – juokėsi portalas „BeBasket“.

343 dienos – tiek truko ASVEL pergalių badas namų arenose „Astroballe“ ir LDLC, kuriose Vilerbano krepšininkai buvo kritę net penkiolika kartų iš eilės.

Rekordus mušusio trio Youssoupha Fallo, Timothe Luwawu-Cabarrot ir Pariso Lee vedina ASVEL komanda praktiškai viso mačo metu kontroliavo žaidimą prieš „Žalgirį“ ir nukalė įtikinamą pergalę.

„Ketvirtadienį namuose ASVEL sugebėjo įveikti svečius iš Kauno rezultatu 93:79, nutraukdama dešimties nesėkmių atkarpą, bet turbūt jau yra per vėlu išgelbėti trenerio G.Pozzecco kėdę“, – rašoma didžiausiame Prancūzijos sporto dienraštyje „L'Equipe“.

Lapkričio mėnesį ASVEL prieš „Žalgirį“ nutraukė aštuoniolikos iš eilės nesėkmių atkarpą, šįkart – dešimties.