2020 12 18

Pratęsimo dramoje – sunki „Real“ pergalė prieš „Olympiakos“

Madrido „Real“ (10-5) komanda išvykoje vis nesugebėjo atsiplėšti nuo Pirėjo „Olympiakos“ (7-7) komandos, tačiau galiausiai šventė pergalę per pratęsimą 86:82 (12:12, 19:18, 18:21, 20:18, 17:13).
Pirėjo „Olympiakos“ – Madrido „Real“
Pirėjo „Olympiakos“ – Madrido „Real“ / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę ketvirtajame kėlinyje, Pirėjo krepšininkai atsiliko dviem taškais (67:69).

Savo krepšį tuomet bloku apsaugojo Walteris Tavaresas, bet „Real“ suklydo puolime, o Kostas Sloukas sumetė baudų metimus – rezultatas tapo lygus 69:69. Jaycee Carrollas suklydo, „Oly“ turėjo 5 sekundes savo atakai, bet K.Slouko dvitaškis tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomą 5 minučių atkarpą „Real“ pradėjo W.Tavareso dvitaškiu su pražanga, keturis iš eilės taškus pridėjo Nicolas Laprovittola (76:71).

Vis dėlto „Olympiakos“ nesubyrėjo – Shaquille'as McKissicas sumetė tris baudas, o Hassanas Martinas vėl išlygino rezultatą (76:76).

Dar keturis iš eilės taškus po K.Slouko perdavimų pelnė H.Martinas ir „Oly“ jau buvo priekyje (81:79), bet Sergio Llullas smeigė tritaškį ir „Real“ išsiveržė į priekį.

Maža to, H.Martinas suklydo, o N.Laprovittola baudų metimais padidino pranašumą iki trijų taškų (84:81). Tuomet K.Sloukas prametė vieną baudą, N.Laprovittola vėl neklydo prie linijos ir „Real“ šventė pergalę.

Tiesa, šią pergalę apkartino Anthony Randolpho patirta trauma.

Baudų metimus mačo pabaigoje realizavęs argentinietis N.Laprovittola su 19 taškų buvo rezultatyviausias „Real“ žaidėjas. Taip pat jis atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

Pirėjo komandai po 18 taškų pelnė Sh.McKissicas ir H.Martinas.

Madrido komanda realizavo 47 proc. dvitaškių (15/32) ir 41 proc. tritaškių (13/32). „Oly“ iš arti metė taikliau (22/43 – 51 proc.), bet iš toli pataikė tik 24 proc. metimų (6/25).

„Olympiakos“: H.Martinas (6 atk. kam.) ir Sh.McKissicas po 18, K.Sloukas 11 (5 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Real“: N.Laprovittola 19 (6 rez. perd., 6 išpr. praž., 27 naud. bal.), T.Thompkinsas 15, W.Tavaresas 13 (10 atk. kam.), S.Llullas 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant