Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 02

Pratęsimo dramoje – „Valencia“ pergalė Belgrade

„Valencia“ (5-6) ekipa išgyveno išvykos dramą – per pratęsimą įtemptose rungtynėse 100:96 (21:21, 16:22, 23:21, 24:20, 16:12) nugalėjo Belgrado „Partizan“ (4-7).
„Valencia“
„Valencia“ / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Likus žaisti 45 sek., po Kevino Punterio dvitaškio, rezultatas buvo lygus 82:82, bet „Valencia“ ekipą pirmyn vedė Jaredas Harperis. K.Punteris provokavo Victoro Clavero pražangą ir neklydo nuo baudų linijos – 84:84.

11 sekundžių liko lemiamai „Valencia“ atakai, bet Chriso Joneso metimas iš toli skriejo pro šalį – pratęsimas.

Papildomam laikui keliaujant pabaigos link, Valensijos ekipa pirmavo 5 taškais, bet Jamesas Nunnally pataikė iš toli. Ispanijos komanda neužpuolė, bet kamuolį prarado ir „Partizan“, o Jaredas Harperis baudų metimais didino skirtumą (100:96) ir iškovojo pergalę svečiams.

22 taškus pelnė ir 6 kamuolius nugalėtojams atkovojo Jasielis Rivero.

Mathiasas Lessortas pralaimėjusių gretose surinko 22 taškus, atkovojo 10 kamuolių, provokavo 8 pražangas ir finišavo su 37 naudingumo balais savo kišenėje.

„Valencia“ kovą dėl kamuolių laimėjo 37:23, atliko 21 rezultatyvų perdavimą.

„Partizan“: M.Lessortas 22 (10 atk. kam.), K.Punteris 19, J.Nunnally 15, Y.Madaras 13, Z.LeDay'us 12.

„Valencia“: J.Rivero 22, J.Webbas 18, X.Lopezas-Arostegui 17, J.Harperis 14.