2021 01 13

Prieš akistatą su „Žalgiriu“ – dar vienas galingas Artūro Gudaičio pasirodymas

Rekordinį laiką aikštelėje praleidęs Artūras Gudaitis vėl demonstravo žvėrišką žaidimą, tačiau Sankt Peterburgo „Zenit“ (11-6) krito Bavarijoje ir pametė trijų pergalių seriją. Xavi Pascualio kariauna išvykoje 80:82 (19:13, 21:19, 16:24, 24:26) nusileido Miuncheno „Bayern“ (12-7) žaidėjams. Jau artėjantį penktadienį „Zenit“ susikaus su Kauno „Žalgiriu“.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / Euroleague.net nuotr.

Svečiai iš Sankt Peterburgo mačo kontrolę laikė pirmoje susitikimo dalyje, antrojo kėlinio pabaigoje turėję dviženklį pranašumą 37:27.

„Zenit“ pirmavo iki 25-osios rungtynių minutės, kai baudų metimus realizavo buvęs Vilniaus „Ryto“ gynėjas DJ Seeley, dabar vilkintis „Bayern“ marškinėlius.

Šiose rungtynėse žaidė po traumos sugrįžęs „Bayern“ lyderis Vladimiras Lučičius, kurio baudų metimai dvikovos pabaigoje suteikė šeimininkams 3 taškų persvarą 78:75.

Artūras Gudaitis atsakė 2 taikliomis baudomis, bet kitoje atakoje Wade'as Baldwinas pataikė dvitaškį per aukštai iškeltas lietuvio rankas, sugrąžindamas „Bayern“ ekipai pranašumą.

„Zenit“ ataka buvo nesėkminga, o Bavarijos klubo pergalę įtvirtino dvi taiklios Paulo Zipserio baudos. Tiesa, Kevinas Pangosas pataikė tritaškį, kuris suteikė „Zenit“ ekipai tarpusavio mačų pranašumą.

Iš rikiuotės yra iškritęs „Zenit“ vidurio puolėjas Alexas Poythressas, prie komandos dar neprisijungė naujokas Tarikas Blackas, tad rekordinį laiką aikštelėje ne tik šį sezoną, bet ir karjeroje praleido lietuvis Artūras Gudaitis.

Vidurio puolėjas per beveik 32 minutes pelnė 22 taškus (7/9 dvit., 8/12 baud.), atkovojo 6 kamuolius, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

Tai antras galingas Gudo mačas iš eilės. Praėjusią savaitę jis 25 taškus atskaičiavo Atėnų „Panathinaikos“ komandai bei užfiksavo pelnytų taškų karjeros rekordą Eurolygoje.

Rungtynių tarp „Zenit“ ir „Žalgirio“ rungtynių pradžia – penktadienį 19 val. Lietuvos laiku Sankt Peterburge.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 17 (3/4 trit.), Vladimiras Lučičius ir Jalenas Reynoldsas – po 15, DJ Seeley 14 (3/5 trit.).

„Zenit“: Artūras Gudaitis 22 (6 atk. kam., 28 naud. bal.), Kevinas Pangosas 17, Mateuszas Ponitka 14, Andrejus Zubkovas 11.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant