2019 11 23

Prieš akistatą su „Žalgiriu“ – nelengva ALBA ir R.Giedraičio pergalė Vokietijoje

Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA iškovojo šeštąją pergalę Vokietijos Bundeslygos čempionate. Sostinės komanda namuose 90:77 (29:23, 13:21, 23:21, 25:12) nugalėjo Oldenburgo „EWE Baskets“.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Getty images / Euroleague.net nuotr.

R.Giedraitis prie šios pergalės per beveik 29 minutes pridėjo 12 taškų (3/4 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), 9 atkovotus kamuolius ir 17 naudingumo balų.

Už lietuvį rezultatyviau žaidė trys žaidėjai – Martinas Hermannssonas pelnė 18 taškų, o po 14 pridėjo Nielsas Giffey ir Landry Nnoko. Taip pat 12 taškų pelnė ir Marcusas Erikssonas.

Pergalę ALBA įtvirtino tik ketvirtajame kėlinyje. Dar po trijų atkarpų rezultatas buvo lygus (65:65), bet lemiamame ketvirtyje berlyniečiai spurtavo 17:4 ir susikrovę 13 taškų persvarą laimėjo rungtynes.

Su 6 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais ALBA Bundeslygoje rikiuojasi ketvirta.

Jau ateinantį ketvirtadienį Berlyno komanda namuose priims Kauno „Žalgirį“ Eurolygos rungtynėse. Šiame turnyre abi komandos kol kas yra pasiekusios po 3 pergales.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?