2023 12 19

Prieš išvyką į Kauną „Barcelona“ gavo sprigtą Berlyne

Savaitės pabaigoje į Kauną atvyksianti „Barcelona“ su Roku Jokubaičiu antradienio vakarą gavo skaudų antausį Vokietijos sostinėje. Katalonai netikėtai 70:74 svečiuose nusileido Eurolygos autsaiderei Berlyno ALBA ekipai.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Euroleague nuotr.

R.Jokubaitis per 13 minučių pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), sugriebė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko 5 naudingumo balus.

Ketvirto kėlinio viduryje „Barca“ turėjo 13 taškų deficitą (57:70), bet nedaug trūko, kad išsigelbėtų.

Prasidėjus paskutinei minutei Janas Vesely perėmė kamuolį ir Nicolas Laprovittola tritaškiu galėjo išlyginti rezultatą, bet metimas skriejo pro šalį ir vokiečiai atsilaikė.

Katalonai Eurolygoje per ketverias pastarąsias rungtynes pralaimėjo tris sykius.

ALBA užima paskutinę vietą ir šį sezoną išvis laimėjo tik trečią kartą.

Penktadienį „Barcelona“ viešės Kaune ir žais su „Žalgiriu“.

ALBA: Johannesas Thiemannas 12 (7 atk. kam.), Mattas Thomasas 13, Gabriele Procida 11, Yanni Wetzellis ir Sterlingas Brownas – po 10.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 15 (2/9 tritaškiai), Nikola Kaliničius ir Janas Vesely – po 8, Jabari Parkeris, Dario Brizuela ir Willy Hernangomezas – po 7.