2023 05 04

Prireiks penktųjų rungtynių: „Maccabi“ nušlavė „Monaco“ ekipą

Tel Avivo „Maccabi“ komanda namuose šventė įspūdingą pergalę 104:69 (17:24, 30:12, 32:17, 25:16) prieš „Monaco“ ir išplėšė lemiamas penktąsias serijos rungtynes.

„Nesijaudinu. Mes išplėšime penktąsias serijos rungtynes, duodu 100 proc. Mes žaisime dar du kartus. Neabejoju tuo – pasimatysime kitą savaitę“, – prieš ketvirtąjį serijos mačą „Israelhayom“ žurnalistui kalbėjo Lorenzo Brownas.

Ir pažadą ištesėjo.

„Maccabi“ krepšininkai pralaimėjo pirmąjį kėlinį 17:24, tačiau antrąjį pradėjo neįtikėtinu spurtu 20:0 ir šovė į priekį 37:24. Per pertrauką šeimininkai pirmavo vienuolikos taškų skirtumu.

Trečiajame kėlinyje „Monaco“ toliau nerado priešnuodžių varžovų žaidimo planui. Skirtumas ketvirčio pabaigoje augo net iki 26 taškų – 79:53.

Paskutinė 10-ties minučių atkarpa tebuvo formalumas. Serija lemiamoms rungtynėms kitą savaitę sugrįš į Monaką.

D.Motiejūnas per 21 minutę pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 0/1 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir finišavo su 12 naudingumo balų savo kraityje.

„Maccabi“ į pergalę vedė 22 taškus pelnęs L.Brownas, kuris dar atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus.

„Maccabi“: L.Brownas 22 (6 rez. perd.), W.Baldwinas 19 (6 rez. perd.), A.Poythressas 12 (6 atk. kam.), J.Dibartolomeo ir D.Hilliardas po 11, B.Colsonas 10.

„Monaco“: M.Jamesas 13 (3/9 dvit., 0/4 trit., 8 atk. kam., 8 išpr. praž.), J.Brownas 12, D.Motiejūnas 11.