2019 03 15

Puikiai ketvirtą kėlinį sužaidusi „Fenerbahče“ nukalė „Barcelona“ ekipą

Stambulo „Fenerbahče“ (22-4) surengė nuostabų spurtą ketvirtajame kėlinyje ir penktadienio vakarą Eurolygos mače namuose 88:82 (16:23, 21:15, 15:23, 36:21) pranoko „Barcelona“ (15-11) ekipą.
Janas Vesely
Janas Vesely / „Scanpix“ nuotr.

Katalonijos klubas jau antrąją dvikovos minutę neteko dvi technines pražangas po konflikto su mačo arbitru Gyčiu Viliumi užsidirbusio vyriausiojo trenerio Svetislavo Pešičiaus, tačiau buvo labai arti pergalės.

Ketvirtajame kėlinyje „Barcelona“ dar turėjo dviženklį pranašumą, bet tuo metu turkai sparčiai pradėjo artėti ir galiausiai sugebėjo perlaužti rungtynių svarstykles savo pusėn.

Per ketvirtą kėlinį „Fenerbahče“ įmetė net 36 taškus ir jį laimėjo 15 taškų persvara.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 22 (11 rez. perd.), Bobby Dixonas 19, Nicolo Melli 13, Luigi Datome 11.

„Barcelona“: Jaka Blažičius 15, Chrisas Singletonas ir Ante Tomičius po 12, Kyle‘as Kuricas 11, Victoras Claveras 10.