2023 12 21

R.Giedraičio ir M.Teodosičiaus šou užkūrė „Crvena zvezda“ pergalei

Rokas Giedraitis sužaidė fenomenalų kėlinį, Milošas Teodosičius tiesiog dominavo, o Belgrado „Crvena zvezda“ (6-10) grįžo į pergalių kelią Eurolygoje.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / „Crvena zvezda“ klubo nuotr.

Serbijos klubas nominaliai išvykoje 98:92 (20:20, 31:20, 28:23, 19:27) pranoko Tel Avivo „Maccabi“ (9-7) ekipą.

Tiesa, „Crvena zvezda“ toli keliauti nereikėjo – dėl konflikto Izraelyje „Maccabi“ namų rungtynes žaidžia Belgrade, Aleksandro Nikoličiaus arenoje be žiūrovų.

„Crvena zvezda“ ekipai – tai pirmoji sezono pergalė išvykoje šiame sezone Eurolygoje.

Ryškiai prie laimėjimo prisidėjo R.Giedraitis. Lietuvis visus savo taškus pelnė trečiajame kėlinyje, per kurį įmetė net 16.

Būtent trečiajame kėlinyje „Crvena zvezda“ ir susikrovė didžiausią persvarą, kuomet atitrūko 72:53.

„Maccabi“ pabaigoje dar bandė vytis, bet arčiausiai priartėti pavyko iki 6 taškų (92:98).

Fantastiškas rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė 36-erių Milošas Teodosičius. Įžaidėjas atliko 14 rezultatyvių perdavimų, taip pakartodamas karjeros Eurolygoje rekordą.

„Crvena zvezda“ veteranas pridėjo 27 taškus (6/9 trit.) ir 40 naudingumo balų.

32 minutes žaidęs R.Giedraitis surinko minėtus 16 taškų (4/7 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 15 naudingumo balų.

Rezultatyvumo rekordą Eurolygoje pasiekė buvęs žalgirietis Joshas Nebo. „Maccabi“ aukštaūgis pelnė 18 taškų, pridėjo 7 sugriebtus kamuolius ir 26 naudingumo balus.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 22 (4/5 trit., 10 iš. praž.), Lorenzo Brownas 20 (6 rez. perd.), Joshas Nebo 18 (7 atk. kam., 26 naud. bal.), Tamiras Blattas 11 (3/5 trit.).

„Crvena zvezda“: Milošas Teodosičius 27 (6/9 trit., 14 rez. perd., 40 naud. bal.), Joelis Bolomboy‘us 20 (6 atk. kam.), Rokas Giedraitis 16, Mike‘as Tobey 12.