2021 01 14

R.Giedraičio tritaškiai Izraelyje baskų neišgelbėjo

Ketvirtadienio vakarą vėl pergalės skonį Eurolygoje pajuto Tel Avivo „Maccabi“ (9-11) klubas, namuose 91:82 (26:21, 21:22, 21:17, 23:22) pranokęs Vitorijos „Baskonia“ (9-11).
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Šeimininkai nuo pat pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą, bet baskai ilgą laiką laikėsi per kovinį atstumą.

Likus keturioms minutėms iki mačo pabaigos po Roko Giedraičio tritaškio iš „Maccabi“ persvaros buvo likę vos keturi taškai, tačiau lemiamas lūžis taip ir neįvyko.

R.Giedraitis per 23 minutes surinko 12 taškų (1/4 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 1/2 baudų), perėmė 2 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Tadas Sedekerskis per 14 minučių surinko 2 taškus (0/2 tritaškių, 2/2 baudų, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko vieną naudingumo balą.

Baskai patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės ir dabar abi komandos dalijasi 12-13 vietas.

„Maccabi“: Elijah Bryantas ir Othello Hunteris po 14, Angelo Caloiaro 12, Yovelis Zoosmanas 11, Scottie Wilbekinas 9, Draganas Benderis 8.

„Baskonia“: Pierria Henry 19 (8 rez. perd.), Alecas Petersas 18, Rokas Giedraitis 12, Luca Vildoza, Youssoupha Fallas ir Zoranas Dragičius po 8.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant