R.Jokubaitis su „Barca“ nukovė lentelės kaimynę

Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ (16-8) trečiadienio vakarą pasiekė užtikrintą pergalę Eurolygoje, namuose 84:57 (20:17, 21:10, 20:17, 23:13) nepasigailėjusi lentelės kaimynės Bolonijos „Virtus“ (15-9).
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Lietuvos rinktinės gynėjas per 15 minučių pelnė 7 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, provokavo 3 pražangas, 2 sykius prasižengė ir rinko 8 naudingumo balus.

Katalonai po truputį ėmė tolti nuo antrojo ketvirčio ir į pertrauką išėjo turėdami gana solidų dviženklį pranašumą – 41:27.

Galiausiai „Barca“ dar vieną sėkmingą atkarpą sužaidė trečiajame kėlinyje ir intrigos nebeliko.

Katalonai nutraukė dviejų pralaimėjimų atkarpą ir Eurolygoje užima antrą vietą.

„Virtus“ turi viena pergale mažiau ir kartu su Šarūno Jasikevičiaus treniruojamu Stambulo „Fenerbahče“ ir Atėnų „Panathinaikos“ dalijasi 3-5 vietas.

Tiesa, italai yra kritę į nemenką duobę ir pralaimėjo ketvirtą kartą per penkis pastaruosius mačus.