Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2020 01 10 /20:58

R.Kurtinaičio „Chimki“ pralaimėjo Eurolygos rusiškų klubų peštynes

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (9-9) penktadienio vakarą apmaudžiai pralaimėjo rusišką Eurolygos akistatą. Pamaskvės ekipa savo aikštėje kapituliavo prieš absoliučią turnyro autsaiderę Sankt Peterburgo „Zenit“ (5-13) ekipą – 81:83 (15:16, 22:20, 11:25, 33:22).
Rungtynių akimirka / „Scanpix“ nuotr.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Zenit“ buvo priekyje rekordine 16 taškų persvara (64:48), tačiau tuomet pirtį užkūrė kelis tritaškius iš eilės pataikęs Aleksejus Švedas.

Sparčiai artėti pradėję šeimininkai kėlinio viduryje jau atsiliko tik trimis taškais ir pradėjo alsuoti „Zenit“ į nugaras, bet tuomet svečiai rezultatyviai užbaigė kelias atakas ir paskutinę „Chimki“ viltį numarino.

Šeimininkams 30 taškų pelnė A.Švedas, 17 – Janis Timma, 10 – Jonas Jerebko, 8 – Devinas Bookeris, 7 – Anthony Gillas.

Nugalėtojams 20 taškų įmetė Willas Thomasas (8 atk. kam.), 15 – Austinas Hollinsas, 12 – Mateuszas Ponitka (8 atk. kam.), 9 – Coltonas Iversonas.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?