Roko Jokubaičio ir Igno Brazdeikio akistatoje – katalonų pergalė

„Barcelona“ (14-6) krepšininkai namų rungtynėse Eurolygoje 86:78 (27:20, 17:21, 31:22, 11:15) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (11-9) ekipą.
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Nugalėtojų komandoje R.Jokubaitis per 21 minutę pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

I.Brazdeikis žaidė 4 minutes, per kurias pasižymėjo 6 taškais (1/1 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud. met.), klaida bei padaryta ir išprovokuota pražangomis.

Po trijų kėlinių „Barcelona“ dar turėjo dviženklę persvarą 75:63, tačiau ketvirtąjį „Olympiakos“ pradėjo spurtu 9:2 ir grėsmingai priartėjo.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei „Barcelona“ pirmavo trimis taškais, bet tuomet Nikola Kaliničius pelnė du, o Tomašas Satoransky – tris taškus.

Jabari Parkeris pelnė 21 tašką ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Tai jau trečia iš eilės „Barcelona“ krepšininkų pergalė Eurolygoje. Katalonai ramina aistras ir vėsina Rogerio Grimau kėdę, įkaitusią po prastesnės serijos.

O štai „Olympiakos“ šiose rungtynėse nesugebėjo pratęsti net septynerių iš eilės laimėtų rungtynių serijos, skaičiuojant ir Eurolygą, ir Graikijos čempionatą.

„Barcelona“: J.Parkeris 21, W.Hernangomezas 16, T.Satoransky ir N.Kaliničius po 13, J.Vesely 8.

„Olympiakos“: A.Petersas 22, N.Williamsas-Gossas 12.